Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
TANAP PROJESİ

2016 yılından bugüne kadar hizmet vermekte olduğumuz Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi‘nde zemin, agrega ve beton testleri alanlarında toplam 9 şantiyede 14 adam/aylık performans ile kalite kontrol çalışmaları devam etmektedir.
 
İdare : TANAP
Ana İşveren : TEKFEN
Proje Kapsamı : Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi (TANAP) Kapsamında
Ardahan (3), Eskişehir (1), Yozgat (2), Polatlı (1), Edirne(1), Çanakkale (1) Şantiyeleri; Zemin,
Agrega Ve Beton Grubu Kalite Kontrol Hizmetleri
 
Proje Tanımı:
“Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi, TANAP, projesinin amacı, Azerbaycan’ın Hazar Denizi’ndeki Şah Deniz 2 Gaz Sahası ve Hazar Denizi’nin güneyindeki diğer sahalarda üretilen doğal gazın öncelikle Türkiye’ye, ardından Avrupa’ya taşınmasıdır. TANAP, Güney Kafkasya Boru Hattı (SCP) ve Trans-Adriyatik Boru Hattı (TAP) ile birleşerek Güney Doğal Gaz Koridorunu oluşturmaktadır.
TANAP, Türkiye Gürcistan sınırında Ardahan ili Posof ilçesi Türkgözü köyünden başlayarak Ardahan, Kars, Erzurum, Erzincan, Bayburt, Gümüşhane, Giresun, Sivas, Yozgat, Kırşehir, Kırıkkale, Ankara, Eskişehir, Bilecik, Kütahya, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Tekirdağ ve Edirne olmak üzere 20 ilden geçecek ve Yunanistan sınırında Edirne’nin İpsala ilçesinde son bulacaktır. Bu noktadan, Avrupa ülkelerine doğal gaz aktaracak olan TAP Doğal Gaz Boru Hattı’na bağlanacaktır. Proje kapsamında Türkiye sınırları içerisinde biri Eskişehir ve diğeri Trakya’da olmak üzere, ulusal doğal gaz iletim şebekesine bağlantı için iki çıkış noktası yer alacaktır.”

http://www.tanap.com/tanap-projesi/tanap-nedir/
Designed by: Web Tasarım Merkezi   
top-link' class='avia-font-entypo-fontello'>